Kategorie
Aktualności

Opinie w Google Maps

Portal Google Maps to jedno z najpopularniejszych miejsc jeżeli chodzi o wyrażanie opinii. Z portalem mamy styczność zarówno na komputerach jak również na komórkach korzystając np. z nawigacji.

Dostępność usługi Google Maps spowodowały, że w większości przypadków Google Maps traktujemy jako główne źródło opinii o firmie, produkcie czy usłudze. W bardzo prosty i wygodny sposób można dodać własną opinię lub ocenę. Warunkiem jest posiadanie konta Google.

Dla wielu osób opinie w Google Maps mają kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z konkretnej oferty danej firmy. Warto zadbać o to, żeby firma przedstawiała pozytywny wizerunek.

Kategorie
Aktualności

Chroń firmę przed negatywami w Sieci

Jeżeli prowadzisz działalność i opierasz sprzedaż o Internet to wiesz jak ważna jest właściwa opinia o Twoich produktach, usługach a także firmie. Nasza firma oferuje usługę Ochrony Wizerunku. Pomożemy Ci chronić wizerunek Twojego przedsiębiorstwa w Sieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Ochrony Wizerunku. Jeżeli potrzebujesz opinii w Google Maps, na Facebooku lub dowolnym innym portalu to skorzystaj z naszej oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie i pomożemy Ci w skuteczny sposób ochronić Cię przed negatywnymi skutkami opinii w Sieci. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Opinia ma znaczenie przy zakupie

Jeżeli decydujemy się na zakup produktu czy usługi to bardzo często przed samą transakcją sprawdzamy opinie nie tylko na temat produktu ale także samej firmy która ma nam sprzedać produkt. Warto zatem zadbać o odpowiedni wizerunek w Sieci.

Konsument dziś to osoba bardzo świadoma która chce kupić dobrze. Przed podjęciem decyzji zakupowe konsument sprawdza jakie opinie ma firma od której ma zamiar zakupić produkt bądź usługę. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na rolę wizerunku w Sieci – jest to czynnik który może nakręcić sprzedaż ale też może zadziałać odwrotnie. Warto dbać o wizerunek.

Kategorie
Aktualności

Dlaczego Ochrona Wizerunku jest mi potrzeba?

Dziś w Internecie możemy kupić niemal wszystko. Każda firma posiada własną stronę internetową i można w Sieci znaleźć jej ofertę. Internet umożliwił znaczne szersze kontaktu. Jest to także miejsce gdzie możemy wyrazić naszą opinię na temat naszej współpracy czy samego produktu bądź zakupionej usługi.

W internecie możemy być anonimowi. O ile dla nas może to być zaleta o tyle dla firm które są poszkodowane przez działania konkurencji już nie koniecznie. Każdy może wyrazić swoją opinię niestety nie zawsze taką która zgadza się ze stanem faktycznym. Po to aby zabezpieczyć firmę przed hejtem w sieci powstała nasza usługa Ochrony Wizerunku.